Košík (prázdný)     0 ks zboží za
Doprava zdarma

Žádné produkty


0 Kč Celkem ušetříte za tento nákup
Doprava zdarma Doručení
0 Kč Celkem bez DPH
0,00 Kč Celkem s DPH

Objednat

Zapomněli jste své heslo? Registrovat se


POŠTOVNÉ, BALNÉ I PALETOVÁ DOPRAVA NA MÍSTO, KAM URČÍTE

V ČR ZDARMA, BEZ OHLEDU NA VÝŠI OBJEDNÁVKY.

V našem velkoobchodním e-shopu je doprava v ČR vždy ZDARMA BEZ OHLEDU NA VÝŠI OBJEDNÁVKY.Poštovné, balné i paletová doprava jsou na naše náklady.  Zároveň můžete sledovat doručení Vaši zásilky přes internet. Objednávky vyřizujeme okamžitě po zadání na eshopu i pozdě večer, 7 dní v týdnu.

DOPTAVA ZDARMA

"VLASTNÍ DOPRAVA ZDARMA" se může pěkně prodražit, pokud zaúkolujeme sebe, nebo své zaměstnance tím, že se musí autem objíždět různé prodejny a sklady a to i přesto, že to samé je dostupné na velkoobchodním eshopu. Díky internetu, lze většinu věci efektivně vyřídit během několika málo minut z pohodlí své kanceláře a nikdo nikam nemusí  jezdit, spotřebovávat pohonné hmoty, marnit drahocenný čas na cestě a často i plkáním se skladníky apod.

Pokud necháte zásobování Vaší firmy a logistiku dopravy na nás, pak se můžete naplno věnovat své práci, nebo své rodině či jiným zálibám. Zásilku Vám doručíme kamkoliv si sami určíte, např.: domů, do kanceláře, dílny, skladu, na stavbu, nebo rovnou na adresu, kde realizujete svou zakázku.

Je jedno, jestli si objednáte něco jen za 10,-Kč, nebo celý kamion, doprava je vždy zdarma.